Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Kerem İnşaat olarak 1990 yılında, yönetim kurulu başkanı Abdülkadir Kılıç tarafından kurulmuştur. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimlerimiz ile otomotiv, inşaat ve petrol alanlarında hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Yönetim kurulu üyemiz İbrahim Halil Kılıç ve Abdülkadir Kılıç iş birliği ile kalite politikamızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar başarılı pek çok projede yer aldık ve adımızı kısa sürede duyurmayı başardık. Bugün yüzlerce memnun müşteriden oluşan müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Gaziantep ve bölgesinde yaptığımız konut projelerinde, rahat ve konforlu yaşam alanları inşa etmeye özen gösteriyoruz. Kullanmış olduğumuz birinci sınıf ekipmanlar ve özel mühendislerimiz ve mimarlarımız aracılığı ile sizlere, ihtiyacınız olan en keyifli yaşam alanlarını sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu alanda en iyi çözüm ortağınız olmaktan onur duyuyoruz. Anahtar teslim olan projelerimiz, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak keyifli, rahat, konforlu ve huzurlu olarak inşa edilmektedir.

Akaryakıt alanında da sizlere kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Temiz, kullanışlı ve ekonomik olan yakıtlarımız ile araçlarınızın sağlığına önem veriyor, sizlerin daha keyifli yolculuklar yapabilmesi için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz akaryakıt istasyonumuza davet ediyoruz. Güler yüzlü ve alanında deneyimli olan personelimiz ile sizlerin 7/24 yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Otomobil ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz firmamızdan güven ve dürüstlük çerçevesinde, ihtiyaç duyduğunuz sıfır ve ikinci el araçları da temin etmenize imkân sağlıyoruz. Bakımlı olan araçlarımızı uygun fiyatlarla sizlere buluşturuyoruz.

Sizleri de otomotiv, inşaat ve petrol alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için ofislerimize bekliyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0342) 408 82 08

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.